full page

Головна


ТОП Грація надає послуги
мобільного (виїзного) шиномонтажу
в Києві та Київській області


Досвідчені фахівці зроблять сезонну заміну шин, рихтування та прокатку дисків, зварювання дисків, фарбування дисків, ремонт проколів та порізів шин, гарячу вулканізацію шин, балансування коліс, перевірку тиску та підкачку коліс, заміну запаски, зарядку АКБ та запуск двигуна, зняття секреток


Також ви зможете вибрати та замовити шини та диски в нашому
Інтернет-магазині


НАШІ ПОСЛУГИ


Мобільний
шиномонтаж

Вантажний
шиномонтаж


Сезонне
перевзування

Сезонне
зберігання шин


Ремонт шин

Вулканізація
легкових шин


Ремонт дисків

Зварювання дисків


Фарбування дисків

Зняття секреток


Зарядка АКБ

Автодопомога
на дорозі


Юридичним особам

Продаж автоп'яток


Продаж шин

Заправка
кондиціонера авто


Існує така думка, що Мобільний шиномонтаж не може якісно виконати балансування коліс, а відповідно і повний комплекс послуг Шиномонтаж Київ. Але це все не так.


По-перше, шиномонтажне обладнання, встановлене на наших автомобілях високої якості від відомих європейських виробників забезпечує правильну та професійну роботу. По-друге, обладнання проходить технічне обслуговування, а балансувальне обладнання постійно колібрується. По-треттє, ми постійно проводимо перевірку відбалансованих коліс на стаціонарному шиномонтажі, після чого в черговий раз переконуємося в точності балансування.


Велика конкуренція на послугу Шиномонтаж Київ змушує дбайливо ставитися до наших клієнтів, кількість яких постійно зростає, а позитивні відгуки - це додаткова гарантія якості нашої роботи. Послуги, запропоновані сервісом Шиномонтаж Київ, забезпечать безпеку Вас, Вашого автомобіля та інших учасників дорожнього руху.


Компанія ТОП Грація працює на ринку Шиномонтаж Київ більше 6-ти років. Замовивши послугу в нашій компанії, Ви отримаєте професійний сервіс для автомобіля та комфортну послугу для Вас.


Полюбляєте високу якість
та цінуєте Ваш час?
Тоді компанія ТОП Грація -
Ваш вірний вибір!


Зателефонувавши, необхідно точно вказати Ваше місцезнаходження та характер несправності.
Досвідчені фахівці прибудуть у вказане місце за максимально короткий час.


Телефонуйте прямо зараз!


(067) 545-11-77